+420 605 122 206 baraondr@seznam.cz
Masáž obličeje Gua Sha a maska

VÝHODY

PRŮBĚH MASÁŽE

KDY NECHODIT

VÝHODY GUA SHI

Speciální masážní techniky, spojené s účinky Gua Sha, nejenže odbourají stres a redukují první známky vrásek, ale také vám poskytnou jedinečný pocit krásně hladké pleti a svěžesti. Tato metoda podporuje optimální průtok lymfy, což napomáhá detoxikaci a revitalizaci pleti. Závěrečnou tečkou je osvěžující pleťová maska, která pokožce dodává úžasný závěrečný dotek, jaký si zaslouží.

Na tuto masáž není vhodné mít na sobě make-up.

 • Odbourání napětí v obličejových svalech
 • Zlepšuje prokrvení pokožky a tím urychluje regeneraci
 • Podporuje tok lymfy a tím snižuje otoky
 • Zlepšuje tonus pokožky
 • Stimuluje produkci kolagenu a elastinu
 • Posílení svalů obličeje

PRŮBĚH MASÁŽE OBLIČEJE

 1. Konzultace s klientem: Masér se setká s klientem a provádí krátkou konzultaci. Během této konzultace masér diskutuje o zdravotním stavu klienta, cílech masáže a preferencích ohledně tlaku a oblastí, které mají být zaměřeny.
 2. Příprava prostředí: Masér připraví masážní místnost, aby byla příjemná a relaxační. To zahrnuje nastavení vhodné teploty, použití čistého prádla na masážním stole, příjemnou atmosféru a relaxační hudbu.
 3. Příprava klienta: klient je požádán, aby si svlékl pouze tričko a položil se na záda na lehátko s hlavou k masérovi.
 4. Aplikace krému nebo oleje: masér aplikuje na pokožku klienta masážní krém nebo olej a rozetře jej.
 5. Masáž obličeje rukami: masér začíná rozvolněním lymfy a poté užívá speciálních pomalých a jemných hmatů kterými postupně masíruje každou část obličeje.
 6. Masáž obličeje Gua sha: Masér vezme gua sha, což je speciální masážní přístroj, kterým postupně rozmasírovává krk a obličej
 7. Setření přebytečného krému nebo oleje: Když je masáž hotová, vezme masér ručník s teplou vodou a setře tím klientovi z obličeje zbytky oleje nebo krému, aby zabránil hromadění nečistot a ucpávání póru
 8. Aplikace hydratační masky: na závěr masáže masér aplikuje speciální hydratační masku dle klientova přání a nechá 10 min. působit.
KDY NENÍ VHODNÉ CHODIT NA MASÁŽ
 1. Akutní infekce: Pokud máte akutní infekci, jako je chřipka, nachlazení nebo infekce v kůži, není vhodné chodit na masáž. Mohlo by to zhoršit vaše stávající zdravotní problémy a šířit infekci na maséra nebo další klienty.
 2. Zranění kostí a kloubů: Pokud máte nedávné zranění kostí nebo kloubů, měli byste počkat, až se zhojí a konzultovat s lékařem, než budete pokračovat v masážích. Masáže mohou způsobit další poškození.
 3. Horečka: Pokud máte horečku, zvýšenou tělesnou teplotu nebo infekční onemocnění, neměli byste chodit na masáž, protože to může zhoršit vaše příznaky a šířit nákazu.
 4. Těhotenství s komplikacemi: Během těhotenství je třeba být opatrný s masážemi, zejména pokud existují komplikace. Je důležité konzultovat masážní terapii s gynekologem.
 5. Kardiovaskulární problémy: Pokud máte vážné kardiovaskulární problémy, jako je vysoký krevní tlak, srdeční onemocnění nebo trombóza, může masáž mít nežádoucí účinky. Je důležité o těchto problémech informovat svého maséra.
 6. Rakovina a chemoterapie: Pacienti s rakovinou by měli konzultovat s onkologem, zda je masáž vhodná. Některé formy masáže mohou být kontraindikovány během léčby rakoviny.
 7. Nedávná chirurgická zákroky: Po chirurgickém zákroku je třeba počkat na uzdravení a konzultovat s lékařem, zda je masáž bezpečná.
 8. Alergie na oleje nebo vůně: Pokud máte alergie na určité oleje nebo vůně, informujte maséra, aby se zabránilo nepříjemným reakcím.
 9. Psychické stavy: Pokud máte akutní psychické stavy, jako je těžká deprese, úzkost nebo panické ataky, může masáž způsobit nepříjemné reakce. Konzultujte tuto možnost s psychoterapeutem nebo psychiatrem.
 10. Necitlivost nebo ztráta citlivosti v oblasti masáže: Pokud máte necitlivost nebo ztrátu citlivosti v oblasti, kde chcete mít masáž, může masér nevědomky způsobit další poškození.

Pamatujte, že tyto body jsou obecnými směrnicemi. Je vždy nejlepší konzultovat se svým lékařem nebo masérem ohledně své konkrétní zdravotní situace před tím, než se rozhodnete pro masáž. Masáž může být velmi prospěšná, ale musí být prováděna bezpečně a s ohledem na individuální potřeby a omezení klienta.

Udělejte něco pro štěstí svých blízkých!

 

 • Zážitek relaxace a pohody
 • Masáž lávovými kameny pro dokonalé uvolnění
 • Čas pro sebe a odpočinek od stresu